אגם נכסים  - נדלן בחיפה - תיווך בחיפה - מתווכים בחיפה

 
אגם נכסים


אגם נכסים
 אילן גרוס מקרקעין
  תיווך בחיפה, נדלן בחיפה

כתובת: התיכון 45, חיפה.

טלפון משרד 04-8257777

נייד 054-4744443

פקס 04-8257889

מייל – agam45@netvision.net.il

מעצב פנים מומלץ בחיפה >>>

 קצת עלינו: נדלן בחיפה

אגם נכסים היא חברה לתיווך נדל"ן בניהולו של אילן גרוס,החברה בעלת ניסיון וותק רב בתחום הנדל"ן, תיווך אגם מתמחה בשיווק נכסי נדל"ן לצורכי מכירה, קנייה או השכרה.

אגם תיווך מעמידה לרשותך צוות מתווכים מקצועי ואמין בעל ניסיון ומוניטין רבים בתחום, תיווך אגם מטפלת בדירות, במגרשים, בבניינים, במשרדים ובפרויקטים שונים במגזר הפרטי ובמגזר העסקי.

צוות אגם תיווך מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בתחום הנדל"ן, המעניקים מענה מקצועי, אמין ומהיר בכל שלבי הקנייה/מכירה/השכרה של הנכס.

אנו שמים דגש על שירות וליווי אישי לאורך כל שלבי העסקה, כולל ייעוץ והכוונה לקבלת המשכנתא בבנק, אפשרות להוזלה משמעותית בתשלומי המשכנתא, טיפול עורך דין, עבודת האדריכל, שיפוץ הדירה ועוד.

לעובדי החברה רישיון מתווך במקרקעין.

קצת על העיר חיפה: תיווך בחיפה

חיפה היא העיר השלישית באוכלוסייתה בארץ והגדולה ביותר בצפון.
שטחיה של העיר חיפה משתרעים על פני אזורים מישוריים לאורך חוף הים, השיפוליים הצפוניים של רכס הרי הכרמל וכן מפרץ חיפה שנמצא מצפון לעיר.
חיפה היא עיר בעלת היסטוריה עתיקה מאוד ואזכורה הראשון נעשה במאה השלישית לפני הספירה, על פי המסורת הסתתר אליהו הנביא במערה הקרויה כיום על שמו ושוכנת בשכונת קריית אליעזר.
בעיר קיימים עוד מספר אתרים היסטוריים כגון המנזר הקתולי אשר ייסד המסדר הכרמליתי השוכן כיום באזור סטלה מאריס.
בבואנו לרכוש נכס בעיר חיפה עלינו להכיר את מבנה העיר הניתן לחלוקה באמצעות שכונות ורבעים:

קריית חיים וקריית שמואל - קריית חיים היא שכונה הנמצאת במזרחה של חיפה, השכונה גובלת בכביש עכו חיפה ממזרח, בקריית מוצקין בצפון, באזור התעשייה של מפרץ חיפה מכיוון דרום ובים ממערב.
בין המבנים המרכזיים ששוכנים בשכונה זו ניתן למצוא את תיאטרון הצפון המהווה מוקד תרבותי חשוב באזור.
בקריית חיים פועלים ארבעה בתי ספר יסודיים, שתי חטיבות ביניים וחטיבה עליונה אחת.
קריית שמואל היא שכונה בעלת אופי דתי המונה כ – 7000 תושבים, שכונה זו היא חלק מגוש הקריות והיא מוקפת בקריית חיים מערבית מצד דרום ומערב ובקריית ים וקריית מוצקין במזרח ובצפון, בשכונה פועלת ישיבה תיכונית בשם בני עקיבה פרחי אהרון בה מתחנכים בני השכונה, בנות השכונה נמצאות בקשר עם האולפנה "סגולה" בקריית מוצקין.
קריית שמואל מחולקת לחמישה אזורים : קריית שמואל א', ב', ג', המעברה והשכונה החדשה.
בקריית שמואל פועלים כ – 30 בתי כנסת כאשר הגדול בהם יכול להכיל כ – 500 מתפללים ומתפללות.

מפרץ חיפה והצ'ק פוסט - זהו אזור המשתרע מצפון מזרח לעיר ומשמש כאזור התעשייה של חיפה, בין התעשיות המרכזיות שפועלות באזור זה ניתן למצוא את בתי זיקוק, מפעלי תעשיות פלדה ועוד מפעלים, באזור זה פועל גם שדה התעופה של חיפה.

העיר התחתית - חלק זה מהווה כשלושה אחוז משטחה של חיפה ומתגוררים בו כשלוש עשרה אלף תושבים, אזור זה מאגד בתוכו מספר שכונות מרכזיות ואת מרבית הפעילות העסקית של העיר.
באזור זה ממוקם נמל חיפה, תחנת הרכבת חיפה מזרח וקריית הממשלה.
במהלך השנה האחרונה עבר מתחם הנמל בעיר התחתית שיפוץ וחידוש במסגרתו נפתחה המכללה האקדמית ובנייני המשרדים בקרבתה הוסבו למגורי סטודנטים.
עוד אתר תיירות בחלק זה של חיפה היא המושבה הגרמנית.

מערב חיפה - בחלק זה של חיפה מתגוררים כחמישים אלף תושבים, באזור זה ממוקמות השכונות נווה דויד, קריית שפרינצק, קריית אליעזר, רמת שאול, בת גלים ועין הים.
בדרום מערב ממוקם פארק מת"ם, זהו פארק יזמות ובו מפעלי הייטק רבים, אתרים נוספים הם חופי הים, תחנת הרכבת חוף הכרמל והמרכזית, מגרשי הטניס, מרכז קונגרסים בין לאומי וקניון חיפה

כרמל - זהו הרובע המאוכלס ביותר באזור חיפה ומספר תושביו מהווה כ – 18% מכלל התושבים בחיפה, השכונות השוכנות ברובע זה הן הכרמל הצרפתי, כרמל מערבי, כרמל מזרחי, כבאביר, שמבור, כרמליה וורדיה.
הכרמל הוא אזור מגורים, תרבות ופנאי, לאורך ציר רחוב מוריה ניתן למצוא בתי קפה ומסעדות רבים, מדי שנה נערך במקום פסטיבל הסרטים הבינלאומי של חיפה שמשמש כמוקד משיכה לתושבים מכל הארץ.

הדר כרמל - זו היא אחת מהשכונות הוותיקות ביותר בחיפה ואחת משכונות המגורים המרכזיות בעיר, רחוב הרצל העובר במרכז השכונה הוא אחד הרחובות הסואנים בעיר ושוכנים בו מאות חנויות ובתי עסק, בשנים האחרונות עוברת השכונה מתיחת פנים.

נווה שאנן - רובע זה של העיר חיפה מכיל כארבעים אלף תושבים ושוכן על ההר בצד המזרחי של העיר, אזור זה ניתן לחלוקה לשכונות נווה יוסף, נווה גנים, זיו, נווה שאנן העתיקה יזרעאליה, רמת אלון, רמות ספיר, רמת חן ורמות רמז.
בשכונה ממוקמת קריית הטכניון, אחד ממוסדות המחקר המובילים בעולם
רמות הכרמל
רובע זה של העיר חיפה נמשך לאורך גב ההר וצופה על מפרץ חיפה ועל מישור חוף הכרמל, ברובע זה נמצאו
ת חלק משכונות היוקרה של חיפה כגון שכונות דניה ואחוזה, שכונות נוספות הן רמת גולדה ורמת אלמוגי, רמת אדי וקריית האוניברסיטה.

בשנתיים האחרונות אנו עדים לעליה חדה במחירי הדירות החל מהמרכז ועד לפריפריה, דירה שנקנתה בחצי מליון שקלים בקירוב הוסיפה לערכה בממוצע כ – 20% דבר ההופך את קניית הדירה להשקעה מניבה.

תגיות: תיווך בחיפה, נדלן בחיפה, מתווכים בחיפה.

חיפה מציעה מגוון רחב של נכסים למטרת מגורים או השקעה, תיווך אגם מציע לכם שירות אמין ומקצועי כך שתמצאו את הנכס המתאים לכם במהירות.

להלן הנכסים המוצעים על ידי חברת אגם נכסים:

דירה למכירה בחיפה
תמונה
דירה למכירה בחיפה, בקרוב!!!!
 
דירות להשכרה בחיפה
תמונה
דירות להשכרה בחיפה על ידי אגם נכסים, בקרוב!!!