חיפוש מהיר: חיפוש דירות:
חיפוש לפי קטגוריה:
חיפוש לפי עיר:

חברת מרובע מתמחה בקידום עסקים בגוגל במילות חיפוש רלונטיות לכל בית עסק לדף הראשון בגוגל.
כל מילה כל ביטוי שאתם רוצים שאתרכם יהיה בדף הראשון בגוגל אנו בחברת מרובע נקדם אתכם לשם במחיר אטרקטיבי ושירות מקסימלי ותוך חודש ימים אתם בדף הראשון בגוגל.

חברת מרובע נוסדה בשנת 2006  ועבדה בתחום קידום העסקים ברשת האינטרנט, התמחות בקידום ופרסום מוצרים מחול ברשת.
החברה עבדה מול המפיצים ונתנה פתרונות שווק להפצת מוצרהם ברשת.
עקב הגידול בתחום האינטרנט בארץ והעבודה היום יומית מול המפיצים צברה החברה לקוחות שנכנסו לתחום זה,שהם גם בעלי עסק עצמאי משלהם כגון: בעלי פאבים,בתי קפה,מסעדות,משרדי תווך,מעצבי שיער וכו...   
כתוצאה מכך בסוף שנת 2007  התקבלה החלטה להקים פורטל עסקים חדשני בפריסה ארצית בפורמט קל ופשוט לכלל בעלי העסקים ולכלל הצרכנים ברשת.

חברת מרובע שמה לה למטרה להפוך את תחום מנועי החיפוש והפרסום ברשת ליעיל נגיש ופשוט לכל גולש ולכל בעל עסק שמעוניין לפרסם ולהתפרסם.

הפורטל בנוי בצורה של קטגוריות מכל התחומים: אוכל,תקשורת,שרותי נדל"ן,מחשבים, בעלי מקצוע ספורט אקסטרים, עיצוב שיער, סלוני כלות, אטרקציות ,חיי לילה ועוד ...
הוא מציע לכלל העסקים קטנים וגדולים את האפשרות לחיפוש פרסום ומתן מידע ללקוח בצורה הטובה ביותר.

דף התדמית כולל בתוכו:

  • מלל - צור קשר, רקע מקצועי, תחומי התמחות, תפריטים ועוד כל עסק לפי המלל שלו.
  • תמונות של העסק.
  • אפשרות לסרטון תדמית ומידע על העסק.
  • אפשרות להעלאת ג'ינגל עם הדף תדמית.
  • דומיין יחודי לפי שם העסק.
  • קופון יחודי בו בעל העסק יכול להעלות מבצע.
  • קידום במנועי חיפוש: גוגל, וואלה, ואינט, נענע, ועוד...

דוגמאות לדף תדמית באתר מרובע:

בחברה מעוניינים שהלקוחות יהיו מרוצים ולכן הם מקבלים פרסום במחיר אטרקטיבי.
מחירי באנרים ופרסומים מיוחדים באתר כרוכים בתשלום נוסף שיוסדר עם החברה מראש.

נדל"ן באתר מרובע:

הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המלל ותוכן התמונות הנמצאות בקטגוריית הנדל"ן וזאת עקב ססמא אישית וקוד משתמש אשר בעל העסק מקבל ומכיל לתוך האתר תמונות ומלל כרצונו.
במידה ונמצאה בעייה כלשהיא ניתן לפנות להנהלת האתר במייל או טלפון הנמצא בתחתית העמוד.

לפניות:

דואר אלקטרוני:
  m@meruba.co.il  

טלפון:    1-700-55-20-70  

מהו קידום אתרים?

אתר אינטרנט ללא קידום ניתן לכנות אותו "תינוק בודד" , ניתן לספור על יד אחת את הגולשים או את הלקוחות הפוטנציאלים אשר יגיעו לאתרך וזאת מסיבה אחת פשוטה: 95% מהלקוחות אינם רושמים דומיין בכתובת העליונה של האתר בו הם נמצאים אלא דרך מנועי חיפוש הקיימים ברשת כגון, גוגל, ואללה ועוד.


מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בארצנו ובעולם הוא גוגל, גוגל כיום הוא גם מנוע החיפוש הפופולארי ביותר על כדור הארץ, ויש לזה סיבה אחת פשוטה מאד, למפעיליו של גוגל מאוד חשוב הלקוח, הלקוח הוא כל אדם שמגיע למנוע החיפוש ומחפש כל דבר, מכיוון שבגוגל מעריכים מאוד את הלקוח אז גם חשוב להם שהוא ימצא בדיוק את מה שהוא חיפש, בגוגל עושים הכול על מנת שהוא לא יבזבז זמן יקר באתרים שלא קשורים למה שהוא מחפש ולכן הם עושים הכול על מנת לספק תוצאות ברורות ומדויקות, וזה סוד ההצלחה הענק של גוגל.

איך הם עושים את זה ?

זאת שאלה טובה, ובכן לגוגל יש רובוט וירטואלי שמטייל לו כל היום בין כל האתרים בעולם (כולל בשלך) ופשוט מצלם את מה שהוא רואה ומעביר את הנתונים למחשב הראשי
(דרך אגב הוא לא סיים, הוא ממשיך וחוזר לאתרים לראות עדכונים 8760 שעות בשנה),ואז כשהלקוח מחפש מילה מסוימת, המחשב הראשי מקבל את הפקודה, הוא בודק באילו אתרים יש את המילה המבוקשת, אך זה לא מספיק לו כי כמעט תמיד יש את אותה מילה במיליוני או יותר אתרים אחרים, אז הוא עושה חישוב מאד מאד מהיר  מי מהאתרים הם הרלוונטיים ביותר, הבטוחים ביותר, הקריאים ביותר, האמינים ביותר ועוד לא מעט קריטריונים  שונים ומשונים שיש לו, עד שהוא פורש את התוצאות מהרלוונטיות ביותר לפחות, וברוב המקרים כמו שגוגל יודע, התוצאה היא מדויקת ביותר, וזאת סיבה נוספת למה צריך קידום אתרים.