חיפוש מהיר: חיפוש דירות:
חיפוש לפי קטגוריה:
חיפוש לפי עיר:

 
שיפוץ תריסים | תיקון תריסים

שיפוץ תריסים 

עסק המתמחה בעבודות אלומיניום מכל הסוגים למעלה מ 30 שנים כאשר תחום התמחותו העיקרי הוא שיפוץ תריסים.

שיפוץ תריסים:

תריס הוא מגן לחלון או לפתח מסוים, שנועד לספק לנו הגנה בפני קור, חום ואור, הגנה מפני פורצים, הגנה מפני חרקים ובעלי חיים ועוד.
התריסים נמצאים בכל חדר בבית בין אם מדובר בתריס חשמלי בדלת המחסן, תריס ידני המזווה, תריס גלילה כהגנה בפני מעלית או כל תריס אחר שתפקידו לסוכך על פתח מסוים.
עקב ריבוי התריסים בבית נהוג להעסיק איש מקצוע מנוסה בתחום התריסים כדי שיבצע תחזוקה שוטפת למערכת, עקב המספר הרב של סוגי התריסים והמנגנונים שמפעילים אותם נדרש משפץ התריסים לידע רב בתחום כגון ידע בחשמל וידע במכאניקה, חשוב גם שיוכל לתת מענה לבעיות הדורשות מסגרת חדשה או פרזול כלשהוא.
לעומת העבר ניתן למצוא היום משפצי תריסים שיעצבו עבורכם את התריס המתאים לבית החדש שאתם מתכננים, ניתן לבחור היום בתריס בכל צבע שהוא החל מצבע אלומיניום טבעי ועד ירוק, כחול, חום וכל צבע שתרצו, ניתן כיום לצבוע את התריס בגוונים של עץ כדוגמת מהגוני, בוק, אלון, אגוז ועוד.

קיימים מספר סוגים של תריסים ולכל סוג אופן טיפול שונה:

תריס חבל - בתריס חבל קיימות שלוש בעיות עיקריות ונפוצות והן: רצועה קרועה, שלב פלסטיק שיצא ממקומו, שלב שבור.

 • רצועה קרועה – בעיה זו הינה נפוצה מאוד, התיקון מתבצע על ידי החלפת הרצועה הקרועה בחדשה. חשוב להקפיד לקנות את הדגם האיכותי והחזק בכדי למנוע את החלפת הרצועה מדי מספר שנים.
 • שלבים שיוצאים מהמקום – ברוב המקרים כאשר השלבים יוצאים ממקומם הסיבה היא  התקנה לקויה. התריס מחובר לשתי רצועות כאשר ישנו מצב בו אחת הרצועות מתוחה יותר מהשנייה או שציר הסיבוב אינו מאוזן אזי צפויות תקלות.
 • שלב שבור – הקיץ הישראלי חם ויבש הוא גורם לייבוש והחלשות התריס כך שלאחר מספר שנים הוא יכול להישבר, על כן רצוי שבזמן התיקון יוחלפו גם השלבים שסמוכים לשלב השבור.

תריס הזזה אחת הבעיות הנפוצות שקיימות בתריס הזזה הינה התפוררות התושבות שמחזיקות את שלבי התריס, כפי שצוין קודם קרינת השמש והיובש גורמים להחלשות הפלסטיק אך זה הופך להיות גרוע יותר כאשר התושבות הן מאיכות גרועה.
אופן התיקון הינו פשוט למדי, החלפת תושבות השלבים אך שוב חייבים להתקין תושבות באיכות טובה בעלי עמידות לשנים ארוכות.

על מנת שלא יעבדו עליכם הינה טיפ טוב שעוזר להבדיל בין תושבת טובה לגרועה, נסו להשליך את התושבות לכלי עם מים התושבות ששוקעות הן האיכותיות מכוון שהן כבדות יותר.

תריס חשמלי - תיקון תריס חשמלי יקר יותר ביחס לתריס הזזה ותריס חבל.
ישנן 3 בעיות עיקריות והן ניתנות לתיקון.

 • מנוע לא עובד – מנוע מקולקל הוא מנוע המשמיע רעשים או כזה שלא ניתן לעצור אותו במקום הרצוי.
  תיקון מנוע חשמלי הינו סיפור יקר אך רוב היצרנים נותנים אחריות של 5 שנים, גם במקרה הזה ישנם מנועים טובים וטובים פחות ושוב חשוב להקפיד על מוצר איכותי בכדי למנוע תקלות בעתיד.
 • חבל קרוע – החבל נמצא בחיבור בין המוט שעליו מתגלגל התריס ובין התריס עצמו. ברוב המקרים החבל נקרע בגלל שימוש לא נכון בתריס, לדוגמא כאשר מורידים את התריס ופוגעים בחפץ שעומד בדרכו.
 • נתק בין שלבי התריס – הנתק מתרחש על פי רוב בין השלב הראשון לשני, זאת מכיוון שהשלב הראשון נושא את משקל כל השלבים שתחתיו וכך גם לגבי השלב השני שנושא את כל שאר המשקל.
  לכן רוב הנתקים מתרחשים בשלבים הראשונים.
  הבעיה שכיחה בשלבים העשויים מפוליאורתן מוקצף שהוא חלש יותר ונוטה להתעקם ולצאת ממקומו ופחות מאשר בשלבים העשויים אלומיניום.

תגיות: שיפוץ תריסים.

שיפוץ תריסים מקצועי במחירים חסרי תקדים שיחסכו לכם הרבה כסף...
פשוט תרימו טלפון!

טיפים לשיפוץ תריסים:

 1. כמו תמיד כאשר רוצים להזמין בעל מקצוע חשוב שזהו יהיה מישהו מקצועי ואמין שקיבלתם עליו המלצה, חשוב להישאר בקרבת בעל המקצוע בזמן תיקון התקלה, יש לוודא שלא נגרם נזק נוסף או אחר למנגנון.
 2. אין למהר בהחלטה של החלפת תריסים, תריסים איכותיים שהורכבו ביד הנכונה ישרתו אתכם שנים רבות.
 3. עקב מחיר החלקים הזהה לכל סוגי החלונות מורכב המחיר הסופי מהעבודה בלבד, שלא יגבו מכם תשלום התלוי בגודל החלון.

תקלות נפוצות :

 • רצועה קרועה – מצב שבו נקרעת הרצועה קורה בעקבות בלאי טבעי של המערכת או מחיכוך במכשול בנתיב הרצועה.
 • שלבים שבורים – שלבי תריסים שזזו או יצאו ממקומם יוחלפו ובזה תסתיים הבעיה, חשוב לוודא שאיש המקצוע מיומן בעבודתו.
 • תקלה במנוע התריס – תקלה האופיינית לתריסים חשמליים, לעיתים נכשל המנגנון החשמלי ויש צורך להחליפו, חשוב לוודא שהמנגנון החדש מקורי במידה ולא ניתן להשיג מקורי חשוב לוודא שמקבלים אחריות על המנגנון.

מתחייבים לשירות אמין ומקצועי, בעלי מקצוע המתמחים בתיקון ושיפוץ כל סוגי התריסים, בעלי ידע רחב בתיקון תריסים חשמליים.