הובלות בנתניה

תחום ההובלות בשנים האחרונות מציע מגוון גדול של פתרונות להעברת דירה, מעבר להובלה עצמה ניתן כיום ליהנות משירותים מתקדמים של פירוק, הרכבה ואריזה של החפצים השונים.
אחת מהערים הדינאמיות ביותר בישראל היא העיר נתניה שנהנית מגידול ניכר בשנים האחרונות, קליטת העלייה הרבה בעיר וקצב הגידול הטבעי הביאו לתנופת בניה מואצת שאחת מנגזרותיה היא עליה בפעילות ענף ההובלות בעיר.

ביצוע הובלה בתוך העיר נתניה היא אינה משימה פשוטה כלל וכלל, צפיפות הבניה, צפיפות התנועה והתנאים המשתנים מיום ליום מציבים אתגרים לא קלים בפני חברות ההובלות הפועלות בעיר.
תהליך ההובלה בנתניה פועל בצורה הבאה, ראשית מגיע אל בית הלקוח נציג מטעם חברת ההובלה, במהלך הפגישה סוקר הנציג את הדירה, את תכולתה ומעריך בפני בני הזוג את היקף העבודה המדובר, כמובן שהשאיפה היא לסיים את כל תהליך ההעברה ביום אחד על מנת שלא לגזול זמן יקר מבעלי הדירה, בסוף הפגישה ייתן הנציג לבעלי הדירה הצעת מחיר שמפרטת את כל השירותים הכלולים בהובלה, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי אריזה, ביטוח תכולת הדירה וכל סעיף הרלוונטי לתהליך ההעברה.
במידה והוחלט על אריזת החפצים, יגיע ביום שלפני ההובלה צוות מקצועי הכולל נגר אל בית הלקוח ויארזו בזהירות את תכולת הדירה, מומלץ מאוד לבעלי הדירה לארוז את חפצי הערך בנפרד מכיוון שביטוח התכולה אינו כולל את הפריטים הללו בפוליסה.
ביום ההעברה יגיע צוות סבלים מוקדם בבוקר ויחל בפעולת ההעברה, במידה והדבר אפשרי ניתן להשתמש בשירותיו של מנוף המאפשר העברה של התכולה הישר מחלון הדירה אל החנייה ללא צורך בעליה וירידה דרך חדר המדרגות, בשלב הבא יועמסו הדברים על משאית ויועברו אל הדירה החדשה.

הובלות דירה בעיר נתניה יש להשאיר למקצוענים.

 

הובלות בנתניה | הובלות נתניה | העברת דירות בנתניה | הובלות בשרון

חברות הובלות בנתניה ידאגו למעשה, במקומנו, לכל תהליך ההובלה, מרגע סידור החפצים בארגזים ועד הגעתם בשלום לדירה החדשה.
בנוסף, יעניקו אנשי הובלות בנתניה גם שירותים שנחיצותם לפעמים נשכחת: ביטוח על כל החפצים המועברים ופירוק רהיטים והרכבתם בדירה החדשה בצורה אחראית ומקצועית. מדובר באנשים שהמקצוע שלהם הוא לדאוג לרכוש שלנו.
לכן לפני המעבר, המעורר בחלקנו גם כך חוסר אונים, מומלץ להיעזר במי שיבטיח לנו שקט נפשי, לפחות במה שנוגע לניוד החפצים החשובים.