בסט סרוויס

 
בסט סרוויס

בסט סרוויס
חברת ההובלות שלך!!!

כתובתינו: קרית אתא.

טלפקס: 072-2113471.

נייד: 0544-915460.

קצת עלינו:

חברת סרוויס הובלות מתמחה בהעברת דירות לכל חלקי הארץ, שירות מקצועי, אמין ומהיר מבטיח העברה חלקה ומהנה של חפצכם, השירות כולל פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי אריזה ועוד, אנחנו נעשה הכול כדי שחווית העברת הדירה תהיה קלה ככל האפשר.

קצת על הובלות:

כל אחד מאיתנו נאלץ לעבור דירה לפחות פעם אחת מחייו, הזיכרונות הלא נעימים מהחוויה מסרבים להיעלם בין אם העברת הדירה נעשתה שהיית ילד קטן או אדם מבוגר, עכשיו דמיינו לעצמכם מה היה קורה אם הדירה הייתה מעבירה את עצמה בלעדיכם?
תארו לעצמכם את התסריט הבא... השמש עולה ואתם מתעוררים ליום חדש ומפנק, אתם שותים כוס קפה, מעיינים בעיתון ופתאום נשמעת דפיקה בדלת, אתם פותחים וחמישה פועלים בסרבלים נכנסים אל הדירה עמוסים בקרטונים ובסרטי הדבקה, שלושה מהם מתחילים במהירות לארוז את כל תכולת הארונות בעוד שלושת האחרים עסוקים בפירוק הרהיטים השונים, עד מהרה הם מסיימים את מלאכת הפירוק והאריזה ועוברים לשלב הבא העמסת הארגזים וריהוט הדירה על משאית שמחכה בחניה, השמש כבר הגיע לאמצע השמיים ואתם בדרככם אחרי המשאית אל ביתכם החדש, שאתם מגיעים שוב החברה מתחילים לפרוק ולסדר את הריהוט והארגזים בבית, עוד לפני שהרגשתם הם סיימו את המלאכה והבית מוכן לכניסתכם.
התסריט הנ"ל אינו דמיוני, מדי יום חברת סרוויס הובלות מעניקה שירותי הובלה ללקוחותיה השונים, אלפי לקוחות כבר נהנו משירות הובלות רגוע ונעים, ללא דאגות וללא מאמץ פיזי כלשהוא.

לוגו - בסט סרוויס

שעות פעילות: כל ימי השבוע, בתיאום מראש.

אמצעי תשלום: מזומן, אשראי.

לוגו - בסט סרוויס

צור קשר

לפניות נוספות נא השאירו פרטיכם ונציגינו יענו בהקדם.

פניה
שם
טלפון
Email

אמצעי תשלום: מזומן, אשראי.

מסווג לקטגורייה: הובלות קריות.